Garanti İlaçlama

Tahtakurusu İle Mücadele

Tahtakurusu ile mücadele uzmanlık ve kalite gerektiren bir iştir. Tahtakurusu ilacı ile yok ettiğimiz tahtakurusu ile mücadele girişimlerinde geleneksel yollar sonuç vermediği gibi maddi kayba neden olur. Tahtakurusu ilaçlama firmaları arasında yılların tecrübe ve birikimi ile kısa ve kesin çözüm üreten firmamız sizlere hizmet etmek için bir telefon uzağınızda bekliyor. Tahtakurusu kan emici özelliğe sahiptir. İnsanları ısırarak vücutlarının kabarmasına, kaşınmasına ve yanmasına neden olan tahtakurusu ile mücadele etmek için profesyonel tahtakurusu ilaçlama uygulaması yaptırmak gerekir. Tahtakurusundan kurtulmak için bize güvenin ve böcek ilaçlama için bizi arayın!

İlaçlama Yöntemleri

 • Sıvı İlaçlama
 • Jel İlaçlama
 • Kokulu İlaçlama
 • Kokusuz İlaçlama

Kan emici özelliğe sahip tahtakurusunun diğer haşereler ile benzer özelliği hızlı bir şekilde çoğalmasıdır. Kontrol altına alınmadığında hızlı bir şekilde çoğalan tahtakurusundan kurtulmak için Garanti İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Tahtakurusu İlaçlama Nasıl Yapılır?

Tahtakurusu ilaçlama nasıl yapılır sorusu sıcaklıkların yükselmesiyle beraber sıkça sorulur oldu. Evlerimizde, iş yerimizde, dışarıda kısacası yaşamın bütün alanlarında karşımıza çıkan tahtakurusu ile mücadele ederken işini iyi yapan bir firma ile çalışmanız oldukça önemlidir. Kokulu ilaçlama yöntemi ile kısa sürede yok edilen tahtakurusu ilaçlama işlemi yapılırken izlenilen aşamaları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • İlaçlama yapılacak alan işlem için hazır hale getirilir. Açık kapı, pencere kapatılarak ilacın etki gücü arttırılır.
 • İlaçlama yapılacak alandan çocuklar bünyeleri zayıf olduğu için uzak tutulur.
 • İlaçlama sırasında açıkta, yiyecek, içecek ve gündelik kullanılan eşyaların kaldırılması mümkün değil ise iyi bir şekilde korunması sağlanır.
 • Tahtakurusu ilaçlama işlemi profesyonel bir şekilde yapıldıktan sonra ortam 2 saatten az olmayacak şekilde havalandırılarak ilacın etkisinden arındırılır ve genel temizlik işlerinin ardından günlük rutin yaşama geri dönülür.

Garanti İlaçlama firmamız, haşere ile mücadele etmede sektörün ilk akla gelen ismidir. Firmamızı günün her saati arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Tahtakurusu İlaçlama Fiyatları

Tahtakurusu ilaçlama fiyatları hesaplanırken bazı unsurlar fiyatın belirlenmesinde etkili olur. Ev ilaçlama uygulamalarında izlediğimiz aşamalarda sağlığınızı tehdit eden unsurları ortanda kaldırdığımız gibi, indirimli fiyatlarımız ile bütçenize dost bir anlayış taşıyoruz. Tahtakurusu ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

 • İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve yoğunluğu
 • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
 • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü etkili olur.

Sizin de başınız haşereler ile dertte ise tahtakurusu ile mücadele için firmamızı arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz. Hemen, şimdi böcek ilaçlama fiyatları için bizi arayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir