Garanti İlaçlama

Tahtakurusu Zararları

Tahtakurusu kene, pire gibi kan emerek beslenen haşere grupları arasında yer almaktadır. Sadece memelilerden ve kuşlardan kan emen tahtakuruları oldukça tehlikelidirler. Isırdıkları yerlerde kaşıntılar oluştuğu için kaşınan yerler daha sonra alerjik reaksiyonlara, cilt hastalıklarına neden olabilmektedir. Yok edilmedikleri takdirde bu gibi sorunlara maruz kalınacaktır. Görüldükleri ya da fark edildiklerinde haşere ilaçlama firmaları ile irtibat kurarak tahtakurusu ilaçlama yaptırılmalıdır.

Tahtakurularının ısırdıklarında hastalık bulaştırmadıkları bilinmektedir. Ancak vücutlarda kaşıntı sonrasında, iyileşme ardından oluşan kalıcı yaralar tahtakurusu zararları arasındadır. Bu haşereler her ortamda yaşamlarını sürdürebilmektedirler. Çok soğuk havalarda yarı uykulu şekilde yaklaşık 1 yıl kadar yaşayabilirler. Tahtakurusundan kurtulmak oldukça zordur. Eğer bu haşereler yok edilmek isteniyorsa ilaçların bu haşerelere direk temasları şarttır. Bu yüzden de profesyonel yardımlar alınmalıdır. Haşere ilaçlama firmaları, en doğru tahtakurusu ilaçlama ile sizlere her ortama uygun teknikleri gerçekleştirebilmektedir.

Tahtakuruları İle Bireysel Mücadele

Vücut dirençleri sağlam olan tahtakurusu ile mücadele için bireysel hareket etmek, zaman kaybetmek demek olacağından, uzman kişiler tarafından yardım alınması daha doğru bir davranıştır. Böcek ilaçları ile tahtakurusundan kurtulmak yerine, haşere ilaçlama firmalarının uyguladıkları tahtakurusu ilaçlama işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Sıvı ilaçların her tür kuytu köşelere ulaşılabilecek şekilde geliştirilen tekniklerle gerçekleştirilmesi ardından, tahtakurusu zararları engellenmiş olacaktır.

Garanti ilaçlama olarak sizlere yıllardır aynı garanti ve güvenle hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Bizlere 7/24 ulaşarak, istediğiniz haşerelerden kurtulmak için gereken haşere ilaçlama hizmetleri yanında tahtakurusu ilaçlama hizmeti de alabilmeniz mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir