Garanti İlaçlama

Tatarcık Böceği İlaçlama

Tatarcık böceği ilaçlama firmamız en uygun fiyatlarla tatarcık böceği ve haşere ilaçlama hizmeti veriyor.

Sinek familyası içerisinde yer alan tatarcık böceği ilaçlama yapılmadan yaşam alanlarınızdan uzaklaştırılamaz. Dış görünüş olarak sivrisineğe benzeyen bu böcek, en tehlikeli böcek türlerinden bir tanesidir. Tüylü yapısı ile sivrisinekten ayırt edilebilmektedir. Ancak onu ayırt etmek, profesyonellik gerektirir. Bu yüzden tatarcık böceğinden kurtulmak için uzmanlardan yardım almak gerekir. Profesyonel kişilere yaptıracağınız ilaçlama ile doğru şekilde kurtulabilirsiniz.

Profesyonel Hizmetlerimiz

Uzman kadromuz, profesyonel olarak verdiği hizmetlerle bilinçli olarak ilaçlama yapmaktadır. Haşereler ve ilaçlama teknikleri hakkında aldıkları detaylı eğitim sayesinde personellerimiz, ilaçlama yaparken sağlığınıza zarar vermemektedir. Tatarcık böceği ilaçlama hizmetleri ile sağlığınızı korumaktadır.

Tatarcık Böceğinin Sağlığınıza Zararları

Beslenmesini kan yolu ile yaptığı için oldukça tehlikeli bir böcektir. Envai çeşit salgın hastalığı, insanlara beslenme alışkanlıkları yüzünden bulaştırırlar. Hayvanların da kanını emerler. Bu şekilde, hayvanlarda bulunan hastalıkları insanlara bulaştırabilirler. Bu işlemi, dişileri yapmaktadır. O yüzden dişileri daha tehlikelidir. Ancak, erkek olanları da insanlara zarar verebilmektedir. Onlar da, bitkilerle beslenmektedir. Çiçeklerimize ve bitkilerimize zarar verebilirler. Şekerli sularla da beslenebilirler. Şekerli içeceklerimizin içerisine girerek, bizlere bu şekilde hastalık bulaştırabilirler.

Tatarcık Böceğinden Bulaşan Hastalıklar

  • Veba
  • Dizanteri
  • Verem
  • Hepatit virüsü
  • Mantar hastalıkları
  • Tifo
  • Tifüs

Diğer zararları;

Tatarcık böceği, insanları ısırmaktadır. Isırdıkları alanda ve kan emdikleri bölgede kabarcıklar oluşmasına neden olabilirler. Genelde geceleri aktif oldukları için bu işlemi geceleri yaparlar. Geceleri, insan vücudu üzerinde kaşıntıya neden olabilmektedir.

Tatarcık Nasıl Ürer?

Tatarcık böceği, yumurtlayarak üremektedir. Kan emdikten sonra, yumurtlamaktadır. Genellikle yumurtalarını, çamurluk, bataklık gibi alanlara ve nemli toprakların bulunduğu alanlara bırakırlar. Genelde de bu özelliklere sahip olan alanlarda görülürler.

Tatarcık Nasıl Kontrol Altına Alınır?

Tatarcık böceği ilaçlama hizmeti, yaz aylarında daha sık yapılmaktadır. Nemli alanlarda yaşayan bu böcekler, sıcak havalarda üremektedir. Yaz aylarında, sıvı ilaçlarla kontrol altına alınabilir. Şirketimiz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, bu böcekleri yılın her gününde kontrol altına alabilmektedir.

Tatarcık böceği ile mücadelemiz ekonomik olarak yapılmaktadır. Fiyatlarımızla ve kalitemizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız. Günün her saati, sizlere hizmet olanakları sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir