Garanti İlaçlama

Yeşilköy Böcek İlaçlama

Haşerelerin tanımını,  insan hayatına zararı olan canlılar olarak da nitelendirilebilir. İnsanların sağlığı üzerinde etkili olan bu canlılar belirli dönemlerde ihtiyaçlarını karşılamak üzere insanların yaşam alanlarına girerler. Yaşama alanlarımızda üremeye başlarlar. Beslenmeleri insanlara asıl zarar veren durumlardır. Çünkü bu canlıların bazı türleri insanlara ait besinleri yerken bazı türleri ise direk insanlar üzerinden beslenmektedirler. İnsan sağlığını da tehdit eden böcek çeşitlerinin görüldükleri yerlerde ilaçlama uygulaması kesin olarak yapılmalıdır. Yeşilköy böcek ilaçlama ekibimiz 7/24 hizmet ulaşılabilir olan müşteri temsilcileri ile kesintisiz hizmet sağlamaktadır. 

Firmamızın kullanmış olduğu ilaçlar sağlık bakanlığı tarafından onaylı ilaçlardır. İnsan ve evcil hayvan sağlığına zarar vermemektedir. Sizlerde işin uzmanı olan ve gerekli tüm donanıma sahip Yeşilköy böcek ilaçlama ekibimiz ile iş birliği yapabilirsiniz. 7/24 hizmet ile dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. 

Yeşilköy böcek ilaçlama işlemleri, son yıllarda daha sık yapılmaktadır. Zira bu konudaki bilinç, ülkemizde artmıştır. Bunun yanı sıra, Yeşilköy’de böcek ilaçlama faaliyetleri gerçekleştiren firmaların sayısı da artmıştır. Denize yakın konumu olan ve ağaçlık alanlarının da nispeten sık olduğu Yeşilköy’de özellikle yaz aylarında haşereler ve kemirgenler, insan yaşam alanlarının her yerinde görülmektedir. Bu ölçekte de Yeşilköy, İstanbul ilaçlama firmaları tarafından düzenli olarak uygulama yapılan ilçelerden biri durumuna gelmiştir.

İlaçlama Yöntemleri

Uygulama yapılacak alanın işlem yapılmadan önce kontrol edilerek yapılacak uygulamanın ne olacağına karar verilmesi gerekmektedir.

Etkili bir işlemi için uygulama yapılacak alandaki böcek türü, yoğunluğu ve hangi uygulamanın yapılacağı belirlenmelidir. Böcek türlerine ve yoğunluğuna göre uygulanan en yaygın yöntemler şunlardır;

  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

Böceklerin yoğun olduğu alanlarda genel olarak kokulu yöntem kullanılmaktadır. En etkili yöntem olarak bilinen kokulu yöntem ile kesin ve garantili sonuç vermektedir. Kokusuz uygulama yöntemi, püskürtme yöntemi ile yapılmaktadır. Günün herhangi bir saatinde uygulama yapılacak alanının  terk edilmesine gerek kalmadan yapılan güvenilir bir yöntemdir. Kokusuz uygulama yapılan alanın boşaltılmasına gerek yoktur fakat açıkta yiyecek ve içecek bulundurulmaması gerekmektedir. Jel ilaçlamanın kokusu bulunmamaktadır. Jel uygulama yapıldığında kapı ve pencerelerin kapatılmasına gerek yoktur aynı zamanda jel uygulama yapıldığında evden ayrılmanıza gerek yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir